+48 85 713 13 20
+48 85 713 13 19
chm@chm.eu

PROGRAMISTA C++/C#/JAVA

Opis stanowiska:

  • tworzenie i implementacja oprogramowania dla działów wewnętrznych dynamicznie rozwijającej się firmy
  • udoskonalanie wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajności i technologii
  • analiza potrzeb i proponowanie rozwiązań usprawniających pracę poszczególnych działów
  • tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników z obsługi tworzonych projektów

Wymagania:

  • znajomość programowania z wykorzystaniem technologii i języków C++, C#.NET lub Java
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, wykazywanie inicjatywy i zaangażowanie
  • zdolność do samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji sieciowych
  • znajomość metodyk programowania zwinnego
  • znajomość innych języków programowania
  • znajomość UML, Crystal Reports
  • portfolio, przykładowe programy lub interfejsy wykonane samodzielnie

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje. Nadsyłanych dokumentów nie zwracamy.

Opublikowano dn.: 09.06.2017r.